Hytsu Hakkında

HYTSU GROUP, 2001 yılında kurulmuş olup, çeşitli kullanım alanları için forklift tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Ürünlerimiz elektrikli forklift, dizel forklift, LPG forklift, benzinli forklift, istif makinesi, ağır yük istifleyici ve forklift aksesuarlarını içerir.

Son on yılda, HYTSU, Şanghay HYTSU Malzeme Taşıma Ekipmanları Şirketi, Şanghay HYTSU İthalat ve İhracat Ltd Şirketi, Şanghai T & U Forklift Ltd. Şirketi, Anhui HYTSU Forklift Ltd Şirketi, HYTSU Avrupa, HYTSU Avustralya ve HYTSU Amerika’da dahil olmak üzere büyük bir şirketler grubu haline gelmiştir.

HYTSU demek forklift üreticileri arasında yüksek performans demektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak bizim birincil politikamızdır. Her detayda son derece dikkatle her bir forkliftti üretmekteyiz, böylece müşterilerimize tamamen güvenilir ürün temin imkanı sağlanmaktadır. Kalitede tutarlılık sağlamak için çabalarımız sayesinde, HYTSU ISO9001 belgeli ve CE ve UL sertifikalıdır.

Mümkün olan en düşük maliyetle mükemmel kaliteyi müşterilerimize sunmak HYTSU olarak bizim görevimizdir. Kaliteli hizmet sağlamak için, geniş ürün yelpazesi ve iyi eğitilmiş nitelikli ve deneyimli kadrosuyla hizmet sunmaktayız. Şu anda 32 mühendis, teknisyenler ve 30 satış sonrası hizmet uzmanları ile birlikte, 500 kişi üzerinde çalışanımız vardır. Her bir çalışanımız bizimle kaliteli ürün üretim vizyonumuzu paylaşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir